Při objednávce nad 2 500 Kč doprava zdarma!


O NÁS
O NÁS

 
Naše společnost Vision Nutrition  se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy i sportovní výživy

Při vývoji produktů těžíme z nejnovějších poznatků moderní vědy. Velmi nám pomáhají odborníci z oboru biochemie a potravinářství. Maximálně dbáme na kvalitu surovin, nezávadnost obalových materiálů a bezpečnost výrobních procesů. Naším cílem je neustále se zlepšovat. To znamená poskytovat zákazníkům stále lepší servis, modernější a komfortnější přípravky za nejpříznivější ceny.

Všechny výrobky laboratorně testujeme. Všechny produkty rovněž certifikujeme v rámci EU, popřípadě provádíme schvalovací procesy v souladu s legislativami jednotlivých zemí mimo EU.

Protože chceme obstát nejen na evropském trhu, neobejdeme se bez opravdu profesionálního přístupu ve všech oblastech.

Na čem je založen náš úspěch?

• Široké portfolio produktů

    Vision Nutrition Ltd. přináší nutriční řešení prakticky do všech oborů lidské činnosti a netýká se tedy zdaleka jen sportu. Tomu samozřejmě odpovídá škála výrobků, které naše firma nabízí. „Své produkty“ si u nás vyberou vrcholoví i rekreační sportovci, lidé s různými potížemi (především s poškozením pohybového aparátu, metabolickými či svalovými problémy) a lidé ve vysoké fyzické i psychické zátěži. Dá se říci, že u nás si vybere opravdu každý.

• Hi-Tech technologie

    Snažíme se v maximální míře používat ty nejnovější, nejzajímavější a nejvýkonnější technologie, které jsou na současném světovém trhu k dispozici. To nám umožňuje vyrábět efektivně při použití velmi kvalitních surovin. Díky tomu dosahujeme velmi přijatelné ceny výsledného produktu a velmi krátkých dodacích lhůt.

• Vynikající kvalita surovin

    Ve Vision Nutrition spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli. Snažíme se tak docílit maximální kvality konečných produktů. K našim prioritám patří nejen kvalita, ale také stabilita dodavatelů. Dodržování mezinárodních standardů pro kvalitu je samozřejmostí.

• Praktičnost produktů

    Při tvorbě produktů vycházíme z filozofie, že výrobek má být nejen kvalitní a nutričně přínosný, ale také uživatelsky přívětivý. Pokud je to tedy jen trochu možné, snažíme se užívání našich produktů zpříjemnit například tím, že mnohé preparáty jsou baleny v jednotlivých dávkách – v sáčcích, ampulích apod. Věříme, že Vás naše nabídka osloví, a pokud jste si již dříve některý z našich výrobků nevyzkoušeli, učiníte tak nyní.

John Cadena – product manager

 

 

 

OGE3OTViZj